35MM Universālo Putekļsūcēju Piederumi Paklāju Grīdas Uzgalis Thomas Haier Putekļsūcēju, Galvenais Rīks

€13.51
Pieejams
Ātra piegāde
veikals:
  • Zīmola Nosaukums: Parmis
  • Veids: Putekļu Sūcēju Daļas
  • Izcelsme: TR(Izcelsmes valsts)

Par Pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties Modeli, 1,2,3,4,5,6 un 7. norādīts attēlā, un lai.Katrs modelis ir ar cenu.Pēc tam, kad izvēle, cenu parādīsies.Jūs varat apskatīt bildes mēs dalīties sīkāk zemāk.Produkta apraksts un Attēli; izmēri no produktiem, kas ir rakstīts zem bildes.Jūs varat būt skaidrs, informāciju par izmēriem saskaņā ar attēlu zemāk.

Regulējams Absorbējošu Galvenais - Piemērots lietošanai gan cietām grīdām un paklājiem.Speciāli izstrādāta, lai maksimāli putekļu noņemšanas veiktspēja. - Tās lielu virsmu (90mmx270mm) palielina putekļu un netīrumu absorbcijas koeficientu. - Piemērots putekļu sūcēji ar cauruļu diametrs no 27mm līdz 38mm * pateicoties tās regulējami galvas, var teikt, ir saderīga ar gandrīz visiem putekļsūcējiem tirgū pieejamo caurule ir ievietota caur galvenes un pagriezās, līdz saspringts.Pateicoties noslēgtā mehānismu, galvu būs pilnībā saprast caurules. - Pateicoties pogu uz absorbents, sukas var noregulēt cietām grīdām un paklājiem.

0.35 GR, GARUMS = 27 PLATUMS = 9 HEIGHT = 7

Plastmasas, Pamatojoties Albatros Absorbējošu Vadītājs - Augstas kvalitātes izstrādājumi, kas piemēroti noteiktiem putekļu sūcēju modeļiem. - Dod augstu veiktspēju slaucīšana ar lielu iesūkšanas kanāli. - Pateicoties tās kājas, tas var tikt izmantots ar otu uz cietām grīdām un bez otu uz paklājiem. - Tā slīd viegli par katru virsmu, pateicoties riteņiem, zem tā.

0.30 GR, GARUMS = 26 WIDTH = 8 HEIGHT = 6

Pūce Absorbējot Galvenais - Piemērots norādīto putekļsūcējs modeli. - Stāvēšanas pozīcijā raust palīdzēs noteikt, absorbējošu galvu uz savu mašīnu. - Dod augstu veiktspēju slaucīšana ar lielu iesūkšanas kanāli. - Pateicoties tās kājas, tas var tikt izmantots ar otu uz cietām grīdām un bez otu uz paklājiem. - Tā slīd viegli par katru virsmu, pateicoties riteņiem, zem tā.

0.35 GR, GARUMS = 26 WIDTH = 10 HEIGHT = 7

Metāla, Pamatojoties Absorbējošu Vadītājs - Augstas kvalitātes izstrādājumi, kas piemēroti noteiktiem putekļu sūcēju modeļiem. - Metāla Balstoties - Dod augstu veiktspēju slaucīšana ar lielu iesūkšanas kanāli. - Pateicoties tās kājas, tas var tikt izmantots ar otu uz cietām grīdām un bez otu uz paklājiem. - Tā slīd viegli par katru virsmu, pateicoties riteņiem, zem tā.

0.31 GR, GARUMS = 26 WIDTH = 8 HEIGHT = 6

Turbo Birste, Absorbējošu Galvu - Ar savu turbo birste, tas palielina putekļu pukstēšana jūsu paklāju. - Tas nodrošina perfektu tīrīšanas gan cieto grīdu un paklāju. - Tas nav viegli sabojāt, tā ir ilgstoša. - To var viegli uzstādīt un izmantot. - Tas kustas ātri, viegli savāc visu vielu.Piezīme: Daži modeļi ir saderīgi ar marku un modeli, kas norādīti sadaļā pateicoties adapterim.

0.61 GR, GARUMS = 27 PLATUMS = 11 AUGSTUMS = 7

Kvalitātes Pūce, Absorbējošu Kapuci - Tas ir IMPORTA PRODUKTS, piemērots noteiktiem putekļu sūcēju modeļiem. - Stāvēšanas pozīcijā raust palīdzēs noteikt, absorbējošu galvu uz savu mašīnu. - Dod augstu veiktspēju slaucīšana ar lielu iesūkšanas kanāli. - Pateicoties tās kājas, tas var tikt izmantots ar otu uz cietām grīdām un bez otu uz paklājiem. - Tā slīd viegli par katru virsmu, pateicoties riteņiem, zem tā.

0.41 GR, GARUMS = 27 PLATUMS = 10 HEIGHT = 7

Vanags Absorbējošu Galvu - Ar 30 cm garumu, tā nodrošina plašāku tīrīšanas pieredze. - Tas tiek ražots ar augstām tehnoloģijām. - Tas nav viegli sabojāt, tas ir izturīgs. - Tas kustas ātri, viegli savāc visu vielu.

0.17 GR, GARUMS = 30 WIDTH = 5 HEIGHT = 7

Lietas, pievērst uzmanību; * Ja jūs pārbaudiet tā modeļa uz etiķetes saskaņā ar savu putekļu sūcēju un vieta jūsu pasūtījumu, jums nebūs nekādu problēmu. * Ja neesat pārliecināts, vai izstrādājums, kuru vēlaties iegādāties, ir piemērots jūsu putekļsūcējs, vai ne, jums tiks informēti par saderību informāciju, ja jūs varat nosūtīt mums modeli informāciju uz etiķetes saskaņā ar savu putekļusūcēju. * Mūsu produkti ir iepakoti tā, lai netiktu bojāti un nosūtīts rēķins. * Minēto marku un modeļu nosaukumi ir rakstīts norādīt marku un modeļu ar kuru produktus, kas ir saderīgas.Nav darba attiecības ar minētajiem zīmoliem.

Saderīgs Zīmola Modeļu Saraksta

Tomass Crooser Dzīvnieku Plus

Tomass Crooser Eco Plus

Tomass Crooser Viens

Tomass Crooser Parketa Plus

Thomas Genius S1 Aquafilter

Thomas Genius S1 Aquafilter

Thomas Genius S2 Aquafilter

Tomass Mistral XS

Tomass Parkett Prestižu XT

Tomass Perfektu Gaisa Alerģijas Tīra

Tomass Perfektu Gaisa Dzīvnieku Tīra

Tomass Premium Twin XT

Thomas Smart Touch Komfortu

Thomas Smart Touch Disks

Thomas Smart Touch Jautri

Thomas Smart Touch Jauda

Thomas Smart Touch Stils

Thomas Twin T1

Thomas Twin T1 Aquafilter

Thomas Twin T2 Aquafilter

Thomas Twin TT

Thomas XT Vestfalia

 

Saistītie Produkti

2gab Augstas kvalitātes putekļu sūcēju filtri, Hepa Daļa Samsung Kausa SC65 /66/67/68 sērijas putekļu Sūcēju putekļu filtrs
€9.13
Putekļu Sūcēju daļas Active HEPA Filtrs SF-AH 50 Miele S4 S5 sērijas S5780 Cat&Dog5000 S8330 S6240 S6240-S6760 serie
€4.11
Putekļsūcēju aksesuāri, detaļas putekļu filtri Hepa Atdalītājs Filtrs Puppyoo WP526-C WP526 WP 526
€13.26
3pcs HEPA Filtrs+sānu birste+ Akumulators 4500mAh 12V Ni-MH Tīrāku Akumulatoru Neato BotVac 70e 75 80 85 D75 D85 Putekļsūcēji
€30.00
AD-5gab Mop Auduma Nomaiņa Neatsvor X500 Robots putekļu Sūcēju Piederumi
€5.15
Robots putekļsūcējs pa Labi pa Kreisi Ripu Polaris PVCR 0920WV Robotu putekļsūcējs Daļas, riteņa Nomaiņa Piederumi
€22.16
220V-240V 800W Universālo Putekļsūcēju Motoru Daļas 107mm Diametrs Mājsaimniecības Putekļsūcēju, par Midea QW12T-05A QW12T-05E tehniskā apskate
€19.60